1. 7. 2015

Summer please be perfect

Milí blogoví čtenáři, moc děkuji těm , kteří nevzdali čekání na příspěvek. Důvodem nečinnosti byla opět nemoc (jako již několikrát), bohužel tentokrát jsem byla v nemocnici, a tak mi na blog nezůstal čas. Teď bych vám chtěla vynahradit měsíc bez Merrdie a budu se snažit přidávat co nejvíc. 
  V červnu jsem toho měla opravdu dost, třetí týden jsem byla v nemocnici a ten poslední jsem se loučila se základkou. Včera, kdy byl poslední červnový den měl přítel narozeniny, takže teď snad konečně chvilkové vydechnutí od oslav, rozluček a nemocí. Příští týden v pátek odjíždím k moři, opět bude článek až po deseti dnech, kdy se vrátím. 
 To byl můj zatím letní program. Vůbec jsem nezmínila o čem bude dnešní příspěvek. Jak se patří bude letní a to tím nejlepším způsobem. Mám pro vás inspiration z mého plavkového šatníku. Jak už jsem zmínila jedu k moři, a to znamená moc fotek hlavně v plavkách. Proto si přibaluji do kufru hned čtvery spolu s doplňky a laky. 

Tyhle plavky jsem si kupovala minulý rok v House. Jsou dost podobné Triangl plavkám. Nejvíc se mi k nim líbí modré laky, jako třeba ten minulého článku. 

 Plavky, které jsem si kupovala na vodáku. Po vrchním dílu z H&M jsem pokukovala už delší dobu, ale u nás jsem ho nikde neviděla. Spodek jsem si dokoupila v New yorkeru. Bílou barvu pěkně dolaďují růžové laky a sluchátka Happy plugs.

 Moje nejstarší plavky, které jednoznačně patří k těm nejoblíbenějším. Koupila jsem je dva roky zpátky v Lindexu, kde jsem koupila i náhrdelník.
 
Nejnovější úlovek z Reserved. Zaujal mě hlavně ten tvar a taky moje oblíbená černobílá. Můj včerejší outfit na kávu s kamarádkami.

klobouk- Tally weijl
náhrdelník- Lindex
tílko- House
baleríny- H&M
kabelka- Reserved