13. 1. 2017

The biggest beauty post


Stihla jsem to! Opravdu nerada bych vás nějak zanedbávala, zvlášť když jsem tenhle článek dlouho chystala. Škole mi dává fakt zabrat a já se bála, že to nestihnu napsat do konce týdne. Zítřek i neděli mám už teď absolutně plné, vlastně už další dva týdny mám celkem naplánované. 
Na Vánoce jsem, snad jako každá, dostala hromadu vlasových prostředků, gelů atd. A já jsem pro vás všechny tyhle věci zkoušela a zkoušela, abych vám dneska mohla předat mé pocity a celkové shrnutí. 

Pleť a tělo
1) Sprchové gely jsem dostala dva. Tyhle dárky mi vůbec nevadí, protože se hodí v jakémkoliv ročním období. Kokosový od Fa je příjemný, ale Dove u mě tentokrát vyhrál. Jeho smetanovo-pivoňková vůně a krémová konzistence je přímo dělaná pro mou pokožku. Každou sprchu si s touhle lahůdkou fakt užívám, to ale neznamená, že kokos je špatný, prostě jsem jen tentokrát zvolila květinovou lehčí parfemaci. 
2) Pro můj smíšený typ pleti je celkem dobrou alternativou čištění právě pomocí gelů. Jedinou chybičkou je, že občas vysušují okolí rtů a to přeci nikdo nechceme. Avon Care 3in1 sice odstraní make up, ale ačkoliv slibuje hydrataci, můj obličej byl jedna velká šupinka. Zatímco Yves Rocher s jemným peelingem je jednička. Můžete ho používat klidně dvakrát denně a nevysuší vás. 
3) Deodorant je pro většinu každodenní nutnost. Dnes je na trhu snad milion různých druhů od sprejů po ty tuhé. Já miluji jednoduché jemné vůně, které nepřebíjí parfém. Tenhle Dove invisible dry je fajn a já si ho nejspíš koupím ještě několikrát.
Vlasy
Budu se snažit se nerozepisovat ať tohle nemá extrémní délku. Suchý šampon Batiste snad nemusím představovat, několikrát jsem o něm už psala. Vítěz nejlepší šampon získává essence ultime pro blondýnky. Už jsem vyzkoušela skoro všechny z téhle řady a vůbec mě nepřekvapuje, že i tenhle nový je skvělý. Jediné co bych vytkla je parfemace, která je taková nijaká. S Loreal elseve extraordinary oil jsem se setkala poprvé a co mě teda maximálně překvapilo a potěšilo byl bezoplachový krém na konečky. Menší balení je skvělé i na cestování třeba k moři, kde vlasy dostávají opravdu zabrat. Šampón Syoss na barvené vlasy krásně voní, ale můj účes druhý den lítal, jak se mu chtělo a v kombinaci se svetrem to byl teda velký problém.

 Líčidla
1) Konturovací tyčinka od Maybelline je skvělá. Asi nejlepší věc od Ježíška. Je vhodná pro bledulky, kterým pudrové produkty nevyhovují. Aplikace je jednoduchá a výsledek efektní.
2) Můj oblíbený BB cream od Rimmel se přestal vyrábět. Takže teď hledám nějakou stejně dobrou lehkou texturu, která zároveň dobře kryje. Tenhle Maybelline je super. Hodně odstínů na výběr, lehce se nanáší a celou pleť projasní a sjednotí.